x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT Huty Łabędy i Węglokoks. Nie jesteś zalogowany.
Witaj w TMS SOOT

ZASADY OBOWIĄZUJĄCE KIEROWCÓW NA TERENIE HUTY ŁABĘDY S.A.
W ZWIĄZKU Z RYZYKIEM ROZPRZESTRZENIENIA KORONAWIRUSA :

NA TERENIE HUTY ŁABĘDY S.A. NALEŻY ŚCIŚLE STOSOWAĆ SIĘ DO NASTĘPUJACYCH ZASAD:

Każdy kierowca wjeżdżający na teren Huty Łabędy S.A. musi obowiązkowa posiadać własny kask, kamizelkę oraz maseczkę ochronną.
Kierowcy samochodów ciężarowych mogą opuszczać kabiny tych samochodów tylko w ściśle wyznaczonych miejscach lub miejscach wskazanych przez pracowników Huty Łabędy S.A.
Kierowca może opuścić kabinę samochodu wyłącznie na terenie wagi (tarowanie, ważenie) oraz podczas załadunku / rozładunku samochodu na wydziałach produkcyjnych.
Po opuszczeniu kabiny samochodu kierowca ma obowiązek opuszczenia hali na której prowadzony będzie załadunek / rozładunek aż do czasu wezwania go przez pracownika Huty Łabędy S.A.
Zakazuje się podawania ręki osobom znajdującym się na terenie Huty Łabędy S.A. oraz zaleca się ograniczenie wzajemnych bezpośrednich kontaktów.

NINIEJSZE ZASADY OBOWIĄZUJĄ OD DNIA 16 MARCA 2020 R. DO ODWOŁANIA

Huta Łabędy S.A. należy do najstarszych polskich  hut. Jej początki sięgają 1848 roku. Obecnie jest ona jednym z wiodących producentów stalowych obudów chodnikowych dla górnictwa, obudów odgałęzień i skrzyżowań wyrobisk korytarzowych,  a także akcesoriów górniczych. 
Oprócz tego, Huta Łabędy S.A. produkuje również szeroką gamę kształtowników gorącowalcowanych i giętych na zimno oraz świadczy usługę cięcia wzdłużnego blach w kręgach. W ramach prowadzonej działalności Huta Łabędy S.A. dostarcza swoim odbiorcom wyroby stalowe o ogólnym tonażu przekraczającym 100 tys. ton rocznie.

W związku ze stałym rozwojem firmy i wzrastającym zapotrzebowaniem na usługi  transportowe, zapraszamy Państwa do składania ofert za pośrednictwem Systemu TMS SOOT. Poszukujemy wiarygodnych i solidnych partnerów oferując w zamian długoterminową współpracę  opartą na jasnych i uczciwych zasadach.

Szczegółowe informacje związane ze sposobem składania ofert znajdą Państwo w zakładce Instrukcja. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nimi przed rejestracją w systemie. 
Jeżeli zauważycie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem systemu lub wyborem oferentów, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie do nas tego faktu poprzez zakładkę Kontakt

Więcej informacji o Hucie Łabędy S.A. mogą Państwo znaleźć pod adresem: hutalab.com.pl

Copyright 2024 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 5.65.15.29262