x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT Huty Łabędy i Węglokoks. Nie jesteś zalogowany.
Kontakt
Masz pytania? Pisz lub dzwoń.

GÓRNICTWO

Dyrektor Sprzedaży Produktów Górniczych
Marzena Allamoda
Tel. (48 32) 234 72 91
Fax. (48 32) 234 72 93
Kom. +48 606 621 356
mallamoda@hutalab.com.pl

OBUDOWY GÓRNICZE

OBUDOWY GÓRNICZE I LOGISTYKA

Specjalista ds. Handlu
Krystian Mikosch
Tel. (48 32) 234 77 17
Kom. +48 604 211 258
kmikosch@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Michał Czyż
Tel. (48 32) 234 75 29
Kom. +48 730 033 100
mczyz@hutalab.com.pl

STRZEMIONA

STOJAKI CIERNE SV

Specjalista ds. Handlu
Celina Słowińska
Tel. (48 32) 234 72 94
Kom. +48 604 596 583
cslowinska@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Lucjan Jarka
Tel. (48 32) 234 72 94
Kom. +48 604 596 632
ljarka@hutalab.com.pl

 

KSZTAŁTOWNIKI ZIMNOGIĘTE

Zastępca Dyrektora Sprzedaży Rur
i Produktów Pozagórniczych

Jarosław Obermajer
Tel. (48 32) 234 72 75
Fax. (48 32) 234 72 93
Kom. +48 602 504 053
jobermajer@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu i Logistyki
Łukasz Olszewski
Tel. (48 32) 234 72 76
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 882 190 665
lolszewski@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Katarzyna Hajda
Tel. (48 32) 234 72 95
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 882 942 850
khajda@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Łukasz Cetera
Tel.(48 32) 234 72 90
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 693 220 014
lcetera@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Kamil Lubieniecki
Tel.
(48 32) 234 72 95
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 734 443 081
klubieniecki@hutalab.com.pl


RURY STALOWE

Dyrektor Sprzedaży Rur
i Produktów Pozagórniczych

Jacek Podwiński
Tel. (48 32) 234 73 02
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 885 913 900

jpodwinski@hutalab.com.pl

Starszy specjalista ds. Handlu
Andrzej Radziejewski
Tel. (48 32) 234 72 74
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 883 379 355
aradziejewski@hutalab.com.pl

Starszy specjalista ds. Handlu
Anna Czarnecka
Tel. (48 32) 234 72 71
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 500 025 868
aczarnecka@hutalab@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Honorata Michalik
Tel. (48 32) 234 73 75
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 785 222 711
hmichalik@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Beata Gaweł
Tel. (48 32) 234 72 82
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 604 918 346
bgawel@hutalab.com.pl

Specjalista ds. Handlu
Mateusz Krzyszczuk
Tel. (48 32) 234 73 74
Fax. (48 32) 234 73 00
Kom. +48 609 851 622
mkrzyszczuk@hutalab.com.pl



Więcej informacji o systemie SOOT znajdą Państwo na stronie www.soot.pl
Copyright 2020 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 5.62.2.38079